Змішаний поліетилен ПВТ та ПНТ

Поліетиленовими пакетами в супермаркеті вже нікого не здивуєш, ми часто їх зустрічаємо у побуті та продажу. Дуже складно усвідомлювати, що в Україні переробляється лише 21-23% відходів. Куди ж діваються решта, спитайте ви. І це правильне питання, т.к. близько 39-41% спалюються і від 20-25% поліетиленових відходів закопуються в землю.

granula_pvd

Так ось, про пакети, найякісніші та міцніші пакети, виробляються з використання вторинних гранул ПВД та ПНД, суміш яких є найоптимальнішим тандем, і продукт виходить за вигідною ціною та відмінною якістю.

Дослідним технологам у компанії ТОВ Укрвторснаб, шляхом ретельної переробки вторинної сировини, може досягти якісного матеріалу у вигляді гранули ПВД.

Як змішати гранулу ПВД та ПНД

Найвигідніший етап для змішування, це процес отримання готової продукції, або як варіант, отримати поліетилен середнього тиску з подрібненого матеріалу ПВД.   або агломерату ПВД.

Отже, поліетилен високого тиску і поліетилен низького тиску, різних марок, є основним продуктом, і кожен з них має свої переваги і недоліки. Безпосередньо перед запуском виробництва розробляється спеціальна рецептура під замовника. Кожен етап є багато витратним і ємним.

Як отримати сумішевий поліетилен?

Змішувати необхідно в спеціальних пропорціях, домагаючись при цьому найліпших і неповторних фізико-хімічних характеристик.

Величезну роль відіграє варіативність при змішуванні поліетиленів, зазвичай, як випускається, це буде плівка з товщиною від 14,4 до 240 мкм і щільністю від 0,956 до 0,976 г/см2.

Якщо підприємству необхідно використовувати досить міцні пакети, з ручкою або яким-небудь нанесенням, використовується ПСЛ із пропорціями 50% на 50%, або 39% на 61%.

Рекомендуємо виконувати змішування на етапі готових вторинних гранул або як альтернативу з дроблянки або агломерату. Купити вторинну гранулу ПВД і ПНД наполягаємо купувати тільки у перевірених постачальників вторинної сировини, т.е. до. ви завжди можете бути впевнені, що сировина однорідна і без сторонніх домішок.

Як поєднується поліетилен з іншими пластиками?

На підприємствах з великими потужностями, і різноманітністю продукції, що випускається, можуть виробляти альянс з поліпропіленом або каучуками, при цьому на виході виходять композиції у вигляді термопластів.

Підбиваючи підсумки, можна доповнити щось із класики, що ризик, справа благородна, але не при виробничих процесах, рекомендуємо звертатися до професіоналів своєї справи.