Про компанію

Персонал
Професіонали, які живуть своїм ділом
Досвід
Багаторічний досвід в роботі з полімерною вторинною сировиною дає можливість нам виробляти якісну полімерну вторинну гранулу для лиття та екструзії
Якість
Кваліфікований контроль якості виробництва вторинної гранули і всіх послуг, що надаються
Гарантії
Являємося юридичною особою. Несемо повну відповідальність за виконану нами роботу
Виробництво
Власне виробництво вторинної гранули і склади готової продукції
Географія
Ми працюємо по всій Україні, країнами Європи та СНД

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Збереження
природи
Переробка вторинної сировини, утилізація відходів
Партнерські
відносини
Забезпечити якісною вторинною полімерною сировиною кожного клієнта компанії
Розумна
економія
Від 20 до 50% економії при використанні вторинної полімерної сировини

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Компанія УКРВТОРСНАБ почала свій розвиток з 2010 року. Ми щасливі, адже щодня робимо свій внесок у збереження екологічної ситуації на нашій планеті Земля, переробляючи вторинну сировину.

Наша компанія є Виробником Вторинної гранули з власними потужностями та складами. Загальна проектна потужність нашого переробного виробництва становить 2500 тон готової продукції на рік. У нашому розпорядженні знаходиться окремо розташований складський комплекс, на території котрого відбувається заготівля вторинної сировини і реалізація готової продукції. Виробничі та складські потужності оснащені всім необхідним сучасним обладнанням для здійснення даного виду діяльності.

Здійснюємо закупівлю, збір, вивезення, сортування та переробку відходів плівкових і пластмасових полімерів для подальшої утилізації або вторинної переробки. Надаємо послуги з утилізації тари і пакувальних матеріалів. По давальницькій сировині надаємо такі послуги, як: миття полімерів, агломерація, грануляція, подрібнення, утилізація, переробка або повний комплекс послуг з переробки полімерів.

Укладаємо договори на всі види робіт з подальшим наданням звітної документації.

ПЕРЕВАГИ

Бажання зрозуміти, що потребує клієнт
Орієнтованість на клієнта
Швидке реагування на заявки
по телефону, електронною поштою або через сайт
Власне виробництво
ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ готової продукції
Власний склад
ЗАВЖДИ В НАЯВНОСТІ запас готової продукції
Налагоджена логістика
Великий досвід доставки вантажів

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Виробництво полімерної вторинної гранули
Діяльність у сфері збору, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів
Заготівля вторинної сировини на всій території України
Заповніть та отримайте
БЕЗКОШТОВНО
зразки продукції

Компанія «Укрвторснаб» - поставки вторинних гранул поліетилену

Вторинна гранула поліпропілену – матеріал, який використовується при виробництві різних виробів. Якість та фізичні властивості вторинної гранули не гірше, ніж у первинного матеріалу, який отримується на нафтопереробних заводах. Проте, вартість вторинного матеріалу значно нижча.

Для отримання такого матеріалу, як вторинна гранула поліпропілену використовуються: старі мішки, ящики та інші подібні вироби, виготовлені з поліпропілену.

Компанія «Укрвторснаб» – відповідальний виробник

Компанія «Укрвторснаб» – великий виробник вторинної гранули. Підприємство завоювало довіру багатьох споживачів серед різних регіонів України.

Такий успіх обумовлений кількома факторами:

  • використанням якісної, ретельно відсортованої сировини;
  • застосуванням сучасних технологій;.

В результаті, вдається створювати якісний вторинний поліетилен в гранулах, купити який, прагнуть багато підприємств, які спеціалізуються на виготовленні полімерної продукції. Наприклад такої як пакети, плівка, труби, фітинги, люки і багато інших виробів.

Діяльність компанії «Укрвторснаб» дозволяє не тільки забезпечити підприємства якісним матеріалом, а й благотворно впливати на екологію. Адже вторинна сировина переробляється, а не забруднює навколишнє середовище.

Історія успіху компанії «Укрвторснаб»

 

Компанія «Укрвторснаб» була заснована в 2010 році. За період своєї діяльності, підприємству вдалося не тільки завоювати профільний ринок вторинних поліетиленових гранул, а й здійснити істотний внесок в захист природи.

Власні складські площі і виробничі потужності надають можливість компанії щорічно виробляти понад 2,5 тисячі тон вторинної гранули.

Компанія не тільки закуповує сировину, а й працює з сировиною, яка надається. Для останнього, передбачений повний комплекс послуг, починаючи від сортування та закінчуючи переробкою.

Поставка вторинної гранули здійснюються не тільки в межах України, а й до країн СНД.  У разі необхідності можлива поставка безкоштовних зразків продукції.