ВИРОБНИЦТВО

Розвантаження

Машина з полімерними відходами надходить на виробничий склад. Сировина надходить в попередньо спресовані тюки.

Під час розвантаження відбувається приймання тюків і почергове зважування кожного тюка, визначається відсоток вологості та засмічення сировини. Відокремлюється картон, мішковина (п/п), пакувальні матеріали і перевіряється на наявність сторонніх предметів. Після фіксації точної ваги, сировина вважається прийнятою.

Сортування

Сортування – важливий та визначальний етап для отримання якісної вторинної гранули.
Ретельне сортування полімерної сировини, дає можливість відокремити полімери за такими типами:
– за складом
– за ступенем забруднення
– за ступенем збереження (деструкції)
– за кольором
Матеріал ретельно очищується від бруду, сміття, піску, сторонніх домішок, відокремлюється скотч, метал та інші сторонні включення.

Подрібнення

Процес подрібнення дозволяє подрібнити полімери і отримати подрібнений матеріал однорідної фракції від 4 до 6 мм.

Після цього етапу сировина готова для відмивання.

Мийка

Етап мийки не менш важливий, ніж етап сортування та являється визначальним для отримання якісної вторинної гранули. Наше виробництво оснащено миючим комплексом з функціями флотації і металсепараціі. Мийка полімерної плівки здійснюється в кілька етапів.

Під час миття додаються спеціальні реагенти для видалення забруднень з сировини, що надає можливість отримати в результаті високу ступінь очищення.

Агломерація

Процес агломерування і сушки здійснюється з використанням спеціального обладнання – агломератора.

У агломератор завантажується мита плівка, де вона нагрівається до температури пластифікації та спікається, далі –  охолоджується і розділяється на окремі кульки (окатиші).

В результаті виходить готова сировина у вигляді агломерату.

Грануляція

Процес екструзії і отримання вторинної гранули є фінальним, і здійснюється в спеціальній машині – гранулятор. Подрібнена та мита сировина (агломерат) завантажується в екструдер та під впливом високого тиску і температури –  розплавляється. Після цього, пластичний полімер продавлюється у вигляді ниток (Стренга) через фільтр з сіткою із заданим розміром.

Надалі стренга нарізається порізчиком на розміри необхідної фракції і  отримана гранула охолоджується в спеціальній ванні.

Заповніть та отримайте
БЕЗКОШТОВНО
зразки продукції

Виробництво вторинної гранули

Виробництво вторинної гранули – основний напрям діяльності компанії «Укрвторснаб» (м. Дніпро). Підприємство виконує переробку полімерних відходів, перетворюючи їх на високоякісні вторинні гранули.

Процес виробництва передбачає наступні послідовні етапи:

  • прийом сировини;
  • сортування сировини (за складом, за кольором, за розміром і т.д.);
  • подрібнення;
  • мийка;
  • агломерація;
  • грануляція;

Кожен етап здійснюється із застосуванням сучасного устаткування. Це забезпечує високу якість кінцевої продукції, що випускається компанією «Укрвторснаб».

У процесі агломерації застосовується апарат агломератор. Принцип  його роботи полягає в тому, що всередину машини завантажується поліетилен, де він розігрівається, спікається, а після цього відбувається його розділення на кульки.

Грануляція – це фінальний етап виробництва. У спеціальне обладнання завантажується вже підготовлена сировина, де на неї впливають підвищеним тиском і температурою. Отриманий пластичний матеріал видавлюється через спеціальну сітку. Створені нитки розрізають на гранули заданої фракції, після чого ті опускаються в окрему ємність для охолодження і застигання.

У результаті, отримуємо якісний матеріал, який не поступається за своїми фізичними і хімічними властивостями первинній сировині.

Тільки відповідальні виробники вторинної гранули, котрим являється компанія «Укрвторснаб», підходять серйозно до кожного етапу виготовлення вторинної полімерної гранули.

Особливості вторинної гранули, що випускається компанією «Укрвторснаб»

Продаж вторинної гранули – це реалізація якісної продукції, яка використовується в різних сферах діяльності. Зокрема, такі гранули використовуються при створенні:

  • полімерних труб і пластикової тари різного типу;
  • плівки різного типу;
  • різноманітних матеріалів, які використовуються в машинобудуванні;
  • покрівельних матеріалів, меблів і т.д.

Вторинна гранула ПВТ, що випускається компанією «Укрвторснаб», характеризується доступною ціною, особливістю витримувати хімічний вплив, а також тривалим терміном зберігання без втрати своїх властивостей і якостей.

Залишити заявку Ви можете будь-яким зручним для Вас засобом: – зателефонувавши, написавши на адресу електронної пошти або через форму замовлення одразу на сайті!