Послуги

Замовити послугу

Мийка полімерів

Надаємо послуги з переробки давальницької сировини.

Мийка полімерів включає в себе кілька попередніх етапів, таких як сортування і подрібнення, після чого матеріал проходить через мийку і флотаційну ванну, де миється і очищується від твердих (важких) частинок, і сміття.

Агломерація

При агломерації з матеріалу виходять окатиші довільної форми, з досить високою насипною щільністю і гарною сипучістю, яка дає можливість ущільнити полімер. Отриманий агломерат є як напівфабрикатом, так і кінцевим продуктом.

Грануляція

Послуга грануляції – завершальний етап переробки полімерів, що включає в себе не тільки виробництва гранули, а й фільтрацію, мета якої, отримання найкращої якості.

Процес грануляції, за призначенням клієнта, може як включати так і не включати в себе етап мийки.

Подрібнення

Послуга подрібнення надається на наступні види полімерів: ПВТ (LDPE) (тверді форми виробів), ПНТ (HDPE) ящики, кришки з під пляшок ПЕТ (PET), флакон ПНТ (HDPE) і ПП (PP) ящик. Подрібнений матеріал подрібнюється в однорідну фракцію. Не допускається сировина із залишками продуктів харчування, хімікатів, та наявністю чорного і кольорового металу.

Залишились питання?
Зателефонуйте по телефону +38 067 552 36 36
або заповніть форму, и ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Грануляція і агломерація, а також інші різноманітні послуги у роботі з полімерами

Компанія «Укрвторснаб» спеціалізується на виробництві вторинної гранули, яка використовується для виготовлення різної продукції.  Зокрема, такі гранули потребуються на підприємствах, що займаються випуском пакетів, плівки, труб, фітингів та інших матеріалів з полімерів.

Вторинна гранула за якістю і фізичним властивостям ні в чому не поступається первинній. Однак її вартість значно нижча. Саме тому, багато підприємств прагнуть використовувати на своєму виробництві саме вторинну гранулу.

Компанія «Укрвторснаб» працює не тільки зі своєю сировиною, а й надає послуги з обробки давальницької сировини.

Професійні послуги від компанії «Укрвторснаб»

Перший етап роботи з сировиною – це сортування. Далі проводиться миття полімерів.

Мається на увазі очищення та миття наданих полімерів на спеціальному миючому комплексі.  Операція передбачає окрім використання спеціальних мийних реагентів, які гарантують якісне очищення, а й флотацію та метал сепарацію полімерів.

Отже, якщо вам потрібна якісна агломерація в Україні – звертайтеся в компанію «Укрвторснаб».  Тут використовують сучасне і продуктивне обладнання, завдяки якому вдається отримати якісний агломерат – це може бути, як напівфабрикат, так і повністю готовий для подальшого використання кінцевий продукт.

Компанія «Укрвторснаб» також виробляє якісну грануляція в Україні.  Дана послуга передбачає наступні процеси:

  • сортування сировини;
  • подрібнення;
  • мийку;
  • агломерацію.

При проведенні грануляції окремо обмовляється кінцева якість фільтрації. Грануляція надає можливість отримати готову до застосування вторинну гранулу.

Відзначимо, що мийка сировини при замовленні послуги агломерації або грануляції проводиться виключно за бажанням клієнта.

Окремо зупинимося на такій послузі, як подрібнення полімерів. Мається на увазі подрібнення поліпропіленових та виготовлення із поліетилену низького тиску наступних виробів:

  • ящики і тара, включаючи флакони та каністри;
  • кришки та інше.

Головна вимога – відсутність у сировині металевих виробів. Після проходження через подрібнювач, сировина набуває однорідну масу і проходить метал сепарацію, готову до подальшої переробки, і отримання готового продукту.