Як визначити сортність плівки ПВТ

Вже давно не секрет, що для того, щоб зробити якісну гранулу ПВТ, необхідно закупити якісну вихідну сировину, яку необхідно закупити виробнику. Хорошим матеріалом для виробництва гранулу ПВТ як правило є якісний відхід плівки, з нього виходить гранула вищого гатунку, також можна використовувати термозбіжну плівку, можливо навіть з флексодруком, тепличну плівку та литники.

Сорта плівки ПВТplenka-pvd

У цій зведеній таблиці розкриємо головне особливості та секрети при виборі плівки ПВТ, на що звертати увагу в першу чергу, і на чому зробити акцент.

Вищий сорт ПВТ

Плівкою вищого ґатунку є дуже світла плівка, чиста без жодних забруднень, як правило це технічний відхід з виробництва, без вторинної полімерної сировини.

Зміст кольорової плівки є мінімальним, це також може бути вкладиш біг-бегу та інших ПВД відходів, головне, щоб вміст кольору не перевищував до 2%.

Перший сорт ПВТ

Першим сортом є я також світла плівка, ТУ 158, з трохи світло-сірим відтінком, з невеликим вмістом вторинної сировини та без кольорових включень, допускається від 2 до 3%.

Другий сорт

Це темна плівка, незабарвлена, вторинна і злегка світло-жовтого кольору або сіра, можливо з вмістом флексодруку, поліетиленових мішків, так само допускається мінімальний вміст кольорових плівок до 3%, і вміст сміття не більше ніж 3-3,5% .

Третій сорт

Дуже темна плівка з можливо явно виявленою жовтизною, використовуються мішки та плівка з-під флексодруку. Відсоток сміття може сягати від 5-6%

Отже, тепер ми розуміємо, що дуже важливо дотримуватися всіх правил при виробництві гранули ПВД, і звертати величезну увагу на всі аспекти.

За бажанням замовника можна зробити будь-яку гранулу, будь-яку сортність і фракцію.

Всі питання та пропозиції щодо закупівлі сировини направляйте до компанії ТОВ Укрвторснаб

на електронну пошту info@uvs.dp.ua. Бажано відразу вказуйте обсяг, який точно є у вас на складі та вид сировини.