Поліетилен високого тиску (ПВТ) – відноситься групі термопластичних полімерів. Легкий, еластичний, міцний матеріал із високою хімічною стійкістю. Він широко застосовується для виробництва плівкової продукції, упаковок та пакетів.
Товар з ПВД м’який і приємний на дотик. Якщо говорити про пакети з цього матеріалу, то зовні їх можна відрізнити по глянсовій та гладкій поверхні. Малюнок надрукований на них виглядає чітко та яскраво. Компанії віддають перевагу виробництву брендованих пакетів саме з цього полімеру, оскільки готова продукція виглядає дорого та якісно.
Пакети з поліетилену високого тиску низької щільності:
- міцні, стійкі до розтягування;
- менше зазнають розривів від колючих та гострих предметів;
- мають тривалий термін експлуатації;
- водонепроникні;
- добре тримають форму.
Щільність матеріалу, з якого виготовляють пакети з ручками, знаходиться в межах від 40 до 100 мікрон. Поліетилен з більшою щільністю погано зварюється по шву, дно таких пакетів дуже вразливе.
Вартість пакетів ПВД дещо вища, ніж у продукції з ПНД. Це зумовлено тим, що термін їхньої служби більший за рахунок товщини та міцності. Такі пакети не мають неприємного шарудіння.
Асортимент пакетів із ПВД досить широкий, за формою вони бувають:
- фасувальні
- пакети-майки
- з прорізною або петлевою ручкою
- з донними складками
- без ручок
Вторинна гранула ПВД для виробництва пакетів
Застосування вторинної сировини для виробництва пакетів привабливе своєю ціною. У виробника з’являється можливість підвищити маржинальність продукту та надати покупцеві привабливу ціну на кінцевий продукт.
Вторинна гранула зберігає всі властивості первинної сировини, але для поліпшення властивостей підсумкового полімеру її змішують з первинною гранулою. Виробник отримує економічний зиск, покупець якісний та доступний товар.
Єдине обмеження пакетів із вторинного полімеру – це їх сфера застосування. Найчастіше вторинну гранулу застосовують для виробництва: поліетиленових мішків (технічних пакетів ПВД), мішків для сміття. Для пакування та зберігання харчових продуктів вони не підходять.
Купити гранулу ПВД найвигідніше у виробника вторинної полімерної сировини. Ви можете бути впевненими в якості матеріалу, виробник завжди дасть рекомендації щодо застосування та зможе надати зразки для тестування.