Відходи ПНТ та ПВТ. Утилізувати та економити

Світова ситуація з відходами

Людство вже не уявляє своє життя без поліетилену та пластику, адже це відмінний матеріал для пакування, міцна та недорога сировина для виробництва різних товарів. Продукція з поліетилену легка, доступна, універсальна у використанні.

granula-pvd2

Але при величезній кількості плюсів, така продукція має величезний мінус – це шкода, яку вона завдає екології планети після потрапляння в природу. Відходи пластику у воді виділяють токсини, які отруюють людей і живі істоти, при попаданні в ґрунт – вивільняються шкідливі хімічні сполуки та метан, що прискорює процес глобального потепління.

Тільки 9% полімерного сміття переробляється повторно, 12% знищується, а 79%, що залишилися, копаються на звалищах, забруднюючи нашу екосистему (згідно з дослідженням журналу Science Advances). Якщо ми сьогодні не переглянемо нашу культуру щодо утилізації полімерних відходів, то до 2050 року на нашій планеті їх накопичиться 14 млрд тонн.

Утилізуємо відходи ПНТ та ПВТ – отримуємо вигоди

Відходи ПНТ та ПВТ – найпоширеніші в полімерній групі. На жаль, ще мало людей розуміє всі плюси від вторинної переробки пластику та поліетилену. Адже їхня правильна утилізація принесе вигоди як самим споживачам, так і виробникам.

Сортування побутових відходів для багатьох залишається незрозумілим трендом. Адже простий поділ сміття на відходи із пластику та органічні відходи вигідні для людей тим, що:

зменшується загальна кількість полімерних відходів; ми захищаємо себе та своїх дітей від наслідків їх розкладання у навколишньому середовищі;

у рядового споживача з’являється можливість придбати поліетиленову та пластикову продукцію за доступнішою ціною за рахунок того, що вона виробляється з вторинної сировини;

крім усього іншого, полімерні відходи можна здавати до спеціалізованих пунктів прийому та отримувати за них гроші.

Вигоди від використання вторинної сировини для виробників:

Купити гранулу ПВД вторинну можна за вигіднішою ціною, ніж первинні компоненти для виробництва полімерної, пластикової продукції або будівельних матеріалів. Це дозволяє зменшити собівартість готової продукції та отримати більше прибутку. Купити гранулу ПНД Україна можна у нашого підприємства за телефоном: 067 334 88 00.

Підприємства, які використовують вторинну сировину, належать до соціально відповідальних, оскільки підтримують ідею вторинного використання полімерних відходів та захисту навколишнього середовища.

У цієї сировини широкий спектр застосування.

Вторинна сировина не потребує особливих умов зберігання.

Усі ці факти показують незаперечні вигоди використання вторинної сировини для виробників та покупців.