Стандарти виробництва агломерату ПВТ

Як відомо поліетилен набирає своєї популярності з кожним днем, єдиний недолік, це тривале розкладання та забруднення навколишнього середовища. Але є вихід, це вторинна переробка, яка може вплинути на чистоту планети.

aglomerat_pvd

Під час переробки відходів із плівки ПВТ, початковим продуктом є агломерат, який виглядає як плоскі частинки від плівки. Можна відзначити, що агломерат має ті ж фізико-хімічні властивості, що й у плівкових виробів. З цього матеріалу надалі виробляють вторинну гранулу ПВТ або як додатковий матеріал до полімер-піщаних виробів.

У компанії ТОВ «Укрвторснаб» існують стандарти виробництва агломерату, яке повністю відповідає вимогам щодо якості, які декларують різні клієнти компанії.

Виробництво митого агломерату ПВТ з термозбіжної плівки та стрейчу:

  • Плівка повинна бути ретельно перебрана за сортністю, відмита з миючим засобом (Fairy).
  • Матеріал виробляється з раніше перебраної та сортованої за видами плівки, з поверхні якої приділено: скотч, етикетки, наклейки та інше.
  • Сировина має бути однорідною за кольором, фракцією та видом полімеру.
  • В агломераті не допускаються сторонні включення: скотч, наклейка, папір, пісок, метал, органіка, тріски та інші забруднення, а також включення іншого кольору.

Виробництво не митого агломерату стрейчу:

  • Матеріал для агломерації повинен бути чистим, не містити бруду, піску, жирів, глюкози та інших забруднень.
  • Сировина виробляється з раніше перебраної та сортованої за видами плівки, з поверхні якої приділено: скотч, етикетки, наклейки та інше.
  • Агломерат повинен бути однорідним за кольором, фракцією та видом полімеру.
  • В агломераті не допускаються сторонні включення: скотч, наклейка, папір, пісок, метал, органіка, тріски та інші забруднення.

Фасовка переробленого матеріалу в мішки вагою 23,00 (вага брутто). Мішки повинні бути чистими, міцними, якісно зав’язані шпагатом. Повинні бути підписані за стандартом із позначенням переробленого матеріалу, датою виробництва та № зміни, ваги мішка.