Поліетилен високого тиску – сировина синтетичного походження, яка до сьогодні залишається однією з найбільш затребуваних серед виробників. ПВT підходить для виготовлення продукції побутового та промислового призначення. Така продукція безпечна для людини та навколишнього середовища.
Сучасні технології переробки використаного пластику дали можливість бізнесу знизити витрати на собівартість полімерної продукції. Використання вторинного поліетилену високого тиску (низької щільності) економічно вигідне для підприємства та допомагає захищати екологію нашої планети.
Вторинний ПВT (LDPE) має ті ж властивості, що й первинна сировина, оскільки її хімічна формула повністю зберігається.
Характеристики та особливості ПВT
Залежно від сорту, показник плинності розплаву вторинної гранули ПВД знаходиться в межах від 0 до 3. Щільність низька – 0,92 г/см3. Температура плавлення 103-110 ° С.
ПВД також має такі особливості:
- Стійкий до низьких температур, крихкість матеріалу підвищується лише при температурі нижче 80°С.
- Відсутній запах. Навіть вторинний ПВД не є токсичним матеріалом і не має специфічно їдкого запаху пластмаси.
- Не взаємодіє із хімічними речовинами. Стійкий до кислот, лугів, не пропускає воду та пари. Однак, варто уникати взаємодії з хлором та фтором.
- Вироби з ПВД мають гладку та блискучу структуру, що дозволяє працювати з кольоровою гамою продукції, роблячи її більш привабливою для кінцевого споживача.
- ПВД – перший матеріал матеріал, який був використаний для електроізоляції. Його діелектричні властивості зробили його незамінною сировиною для виробництва ізоляційних матеріалів та кабельної продукції.
- Витримує механічні навантаження, такі як розтягування, стиснення, удари.
- Стійкий до УФ-випромінювань. Ця характеристика особливо важлива при виробництві плівок для теплиць і парників, де рослини повинні отримувати достатньо сонячного світла, а покривний матеріал не повинен втрачати своїх властивостей.
Використання вторинної гранули підходить для ливарних виробів та екструдування. Застосування вторинної сировини підвищує швидкість виробництва за рахунок того, що гранули більш м’які, ніж первинний матеріал.
Під час виробництва вторинної гранули ПВД, переробляються полімерні матеріали харчових та нехарчових продуктів. Залежно від вихідної сировини та ступеня очищення, Укрвторснаб пропонує своїм клієнтам гранули ПВД різних сортів, у тому числі агломерат та подрібнені матеріали. Ціна вторинного грануляту 22-23 грн. за 1 кг. Агломерат можна придбати за ціною від 13 грн. Купити гранулу ПВД Україна можна за телефоном: +38 067 552 36 36.