Поліетилен високого тиску. Гнучкість та еластичність.

polietilen-vysokogo-davleniya Поліетилен високого тиску відноситься до термопластичних матеріалів. Особливість термопластів у тому, що під впливом температур вони переходять із твердого агрегатного стану в рідкий, а при охолодженні навпаки.

Залежно від фазового стану полімери поділяються на аморфні та кристалічні. Поліетилен високого тиску має 45% аморфної фази (незакристалізованого стану), що робить його найбільш еластичним у своїй групі. Будова молекул ПВД має розгалужену структуру, тоді як у ПНД вона впорядкована. Саме така хімічна будова заважає процесу кристалізації.

Низький рівень кристалізації надає ПВТ воскоподібний зовнішній вигляд, особливу гнучкість та еластичність. Щільність готової сировини знаходиться в межах 0,92-0,95 г/см3.

Продукція з ПВТ

Еластичність – це та якість, яка робить ПВД стійким до здавлювань та розтягувань. Продукція з поліетилену високого тиску морозостійка та витримує удари.

Поліетилен високого тиску купити Україна рекомендовано для виробництва:

  • Парникових та будівельних плівок.
  • Пакувальної плівки, яка при розтягуванні має ефект, що стягує.
  • Геомембран. ПВД надає продукції еластичність та стійкість до агресивних середовищ, що особливо важливо для гідроізоляційних матеріалів.
  • Трубної продукції. Гладка поверхня не дозволяє накопичуватися солям, завдяки чому напір у таких трубах постійний, а низька теплопровідність мінімізує втрати тепла.
  • Ізоляції гнучких та еластичних кабелів.
  • Термоклеї ПВД.
  • Термоізоляційні матеріали на основі спіненого ПВД.

Базовими марками цього виду полімерної сировини є: ПВД 102, ПВД 158, ПВД 153.

ПВД 102. Цей сорт використовується для виготовлення плівкової продукції та малогабаритних упаковок.

ПВД 153. Основне призначення цієї марки – це виготовлення оболонок та захисних покривів для кабельної продукції. До рецептури для виготовлення покриття проводів можна додавати вторинний ПВД (аналог 153 марки).

Область застосування ПВД 158 – це виготовлення трубної продукції, термозбіжних плівок, листового ПВД. Підходить для лиття, екструзії та видування.

Компанія Укрвторснаб виготовляє гранули-аналоги вторинної сировини цих марок, і якщо Ваш запит: “куплю поліетилен високого тиску”, – то телефонуйте: 067 334 88 00. Наш менеджер безкоштовно проконсультує Вас з питань вибору відповідної сировини для виробництва.