Купити гранулу стрейч або як розрізняти види

Купити гранулу стрейч або як розрізняти видиГранула стрейч (LLDPE) – універсальна, доступна та довговічна сировина для виготовлення полімерної продукції. Основна сфера застосування – виробництво плівкової продукції. Використання вторинної гранули підвищує рентабельність бізнесу за рахунок придбання якісної сировини за доступною ціною.

Вторинний стрейч зберігає всі фізико-механічні властивості первинного матеріалу і може бути використаний як у чистому вигляді, так і як добавки до основної виробничої сировини.

Гранули стрейчу діляться на 4 сорти. Види грануляту відрізняються своїми характеристиками та підходять для виробництва товарів різного призначення.

Види гранули стрейч

Стрейч 1 сорт. Використаний стрейч проходить ретельне очищення та переробку. Залежно від вихідного матеріалу, гранулят може бути прозорий, білого, світло-сірого та бежевого кольорів. Через високу плинність використовується на виробництві плівок.

Призначення: плівкова продукція технічного призначення, у тому числі багатошарові та бар’єрні плівки (стрейч-худ, стретч, змішана).

Стрейч 2 сорт. Гранулят із сірим відтінком, не має сторонніх включень, чистий і тому підходить для виготовлення світлих стрейч-плівок.

Призначення: використовується як добавка до рецептури полімерів, входить до складу композитних матеріалів, включається до складу матеріалу для виробництва товарів народного споживання, будівельних матеріалів.

Стрейч 3 сорт. Гранула насичено сірого кольору. Очищення стрейчу ускладнюється його липаючими властивостями, які притягують різного роду частинки. При цьому поліетилен не втрачає своїх властивостей. Має попит на ринку ливарної продукції через високий показник ПТР.

Призначення: полімерпіщана продукція та виробництво ливарної продукції господарського призначення.

Стрейч 4 сорт або немитий кольоровий. На кожному з етапів виробництва сировини відбувається ретельний контроль та сортування гранул. У четвертий сорт потрапляють гранули темного забарвлення, отримані на етапі екструзії стрейчу 2-го та 3-го сортів.

Призначення: виробництво заглушок, закладних у залізобетонних виробах, тротуарна плитка, люки тощо.

Виробники обирають вторинний лінійний поліетилен високого тиску за його високу якість. Додавання стрейчу надає продукції особливої міцності і при цьому економічно вигідне для підприємства.