Купити гранулу ПВT. Поради технолога

Купити гранулу ПВT. Поради технологаГранули поліетилену високого тиску (низькою щільністю) – термопластична сировина з високим рівнем адгезії при екструзії полімерів.

Домішка будь-якого полімеру надає виробу комплексу особливих властивостей. Продукція з поліетилену високого тиску (LDPE): морозостійка, волого- та газонепроникна, стійка до впливу радіації та хімічних речовин, має діелектричні властивості. Чим вище щільність ПВT, тим більше виражені ці властивості.

Характеристика поліетилену високого тиску (ПЕВС)

Щільність 919-973 кг/м3
Температура плавлення 103-115°С
Твердість 14-25 МПа
Відносне подовження 100-150%
Межа міцності 8-13 МПА
Робочі температури -45 до 70°С

Поради технолога з виробництва

Придбавши вторинну гранулу ПВД для свого виробництва, зверніть увагу на її сорт. У кожного сорту свої характеристики та призначення. Відрізняються вони чистотою, щільністю, кольором та показником плинності розплаву. Всі сорти підходять для екструзії та лиття.

Якщо говорити про співекструдовані полімери в групі поліолефінів, то ПВД добре взаємодіє з ПНД, а ось з поліпропіленом адгезійна взаємодія дуже низька.

Купити гранулу ПВТ можна 4-х сортів:

1 сорт. Біла напівпрозора гранула. ПТР: 2,20 (г/10 хв/190/5). Підходить для виробництва термозбіжних плівок, сміттєвих пакетів різного об’єму, додається до композитних матеріалів.

2 сорт. Гранули світло-сірого кольору. ПТР: 0-3. Використовується як добавка для укривних плівок різного призначення. Рецептура кінцевого матеріалу дозволяє вводити до 40% вторинного ПВД до складу продукції без втрати якості продукції.

3 сорт. Використовується для виробництва невідповідальної продукції.

За допомогою газополум’яного та вихрового напилення ПВД, виробники захищають металеві труби від корозії.

Труби, виготовлені з поліетилену, витримують низькі температури до -60°З зберігають свою цілісність і герметичність при замерзанні у яких води. Поріг стійкості до високих температур сягає 100°С.

4 сорт. ПТР: 2-3. Через високу плинність цей вид гранул за своїми властивостями дуже близький до гранул стрейчу. Гранули цього сорту кольорові. Додаються до виробничої рецептури у різних пропорціях.

Швидке старіння – один із мінусів поліетилену. Для того, щоб продовжити термін служби, до виробів додають, наприклад, феноли та аміни.

Компанія Укрвторснаб своїм клієнтам широкий асортимент вторинної гранули ПВД, у тому числі агломерат та ПВД подрібнений. Продукцію та зразки замовляйте за телефоном: +38 067 552 36 36