Купити гранулу ПВT або як правильно зробити вибір

Купити гранулу ПВД або як правильно зробити вибір Вироби з поліетилену високого тиску відрізняються особливою гладкістю, еластичністю, глянсовою поверхнею завдяки низькій щільності матеріалу. Вторинна гранула ПВД дозволяє здешевити виробництво до 45%.

Щоб правильно вибрати сировину для виробництва, давайте розберемося з видами гранул ПВД.

ГОСТ 16337-77 регламентував градацію марок поліетилену високого тиску та вказав технічні умови виробництва з цього матеріалу. Всі марки відрізняються індивідуальними характеристиками та призначенням.

Гранула ПВД вторинна, аналог марки 158 (1-2 сорт). Використовується для виготовлення плівок та плівкової продукції, упаковки, трубної продукції.

Гранула ПВД вторинна, аналог марки 153 (1 сорт). Застосовується для лиття та видування поліетиленової продукції. Підходить для ізоляційної оболонки кабельної продукції.

Гранула ПВД вторинна, аналог марки 102 (1-2 сорт). Основне призначення – виробництво ізоляції кабелів методом екструзії.

Вторинний агломерат ПВД (крихта поліетилену) є матеріалом-напівфабрикатом. Завдяки ретельному подрібненню він підходить для виробництва поліетиленової плівки без попереднього гранулювання. Це відбивається позитивно вартості продукції та часу виробничого процесу. Якість та однорідність кінцевого продукту залежить від ступеня подрібнення агломерату.

Як і гранула ПВД, агломерат буває різних сортів, які відрізняються властивостями, ступенем очищення та призначенням.

Агломерат 1-го ґатунку. Основне призначення – це виробництво плівок та продукції господарського призначення. Ця сировина має високий ступінь очищення. Плинність розплаву становить від 0,5 до 1,00.

Агломерат 2-го ґатунку. Показники цього сорту ідентичні першому, і відрізняються лише ступенем очищення. У промисловості використовується для виробництва будівельної та технічної плівок, ізоляційних матеріалів лиття пластикової продукції.

Агломерат 3-й сорт кольоровий. Агломерат ПВД надає міцності та гнучкості продукції. Основна сфера застосування – виробництво будівельних матеріалів: полімер-піщана черепиця, садові люки, євроруберойд.

Купити гранулу ПВД можна також молочного та чорного кольорів, або кольорову. Менеджер компанії Укрвторснаб допоможе підібрати сорт, який відповідає Вашому типу виробництва. Телефонуйте +38 067 552 36 36.