Купити гранулу ПВТ та переробити

Виробництво товарів із пластику почалося у далекому 19 столітті, проте піку своєї популярності полімерні вироби досягли у 20-му. Сьогодні вони настільки щільно увійшли до нашого життя, що важко знайти їм більш функціональну альтернативу. Великий споживчий попит призвів до неминучого переповнення сміттєзвалищ, які, на жаль, з кожним днем стають все більшою загрозою для флори, лісової та морської фауни, і звичайно ж людства. Окрім наземних полігонів, мільйони тонн сміття дрейфують водами океанів.

granula_pvd

Через тривалий термін розкладання (від 100 до 1000 років), пластик вважається найнебезпечнішим матеріалом, який забруднює навколишнє середовище. Ефективність його утилізації упирається в економічну розвиненість комунальної інфраструктури, культуру збору та сортування відходів населенням. Далі за всіх у питанні переробки та перетворення відходів на ресурс пішли японці, створивши цілі острови зі сміття, які придатні для життя.

Аналізуючи питання глобального забруднення планети, розумієш скільки вигод можна отримати переробляючи поліетиленові відходи:

  • зберігається енергія;
  • зменшується обсяг шкідливих викидів в атмосферу;
  • заощаджується сировина;
  • зменшується надходження полімерних відходів на звалища та полігони.

Факти про рециклінг вторинної сировини

Наведемо кілька фактів про переваги рециклінгу в цифрах:

  • Одна тонна переробленого пластику заощаджує 5,774 кВт-год енергії, 16,3 барелів нафти, 98 мільйонів BTU енергії та 30 кубічних метрів полігону.
  • На виробництво вторинної сировини потрібно на третину менше енергії, ніж виробництво первинної гранули. Наприклад, 60-ватна лампочка може живитися протягом 3 годин за рахунок зекономленої енергії при переробці однієї пластикової каністри.
  • Невикориста енергія, що міститься в середньому сміттєвому баку щороку, може бути джерелом для роботи телебачення протягом 5000 годин.
  • Потрібно лише 5 перероблених пластикових пляшок, щоб зробити достатню кількість волокнистого наповнювача для виготовлення лижної куртки.

Вторинна переробка – це не лише порятунок навколишнього середовища та самих себе від шкідливого забруднення, а й нові можливості для бізнесу.

Виробники знають, що купити гранулу пвд вторинну набагато вигідніше, ніж використовувати первинне сировину. Вона добре зберігається, має ті ж фізичні та хімічні властивості, не має запаху, безпечна для повторного використання.

Повна інформація з питання вторинна гранула ПВД ціна у нашого менеджера.