Гранула вторинна ПВТ

Виробництво вторинної гранули починається з прийому у постачальників якісної сировини. Наскільки чистою буде сировина, це прямо впливає на кінцевий продукт.

granula-pvd-mytaya1Ми пропонуємо гранулу вторинну ПВТ ситу, за найприйнятнішими цінами в Україні. Постачання здійснюються по всій Україні.

Обсяги замовлень можуть бути різні, від дрібного до великого опту в найоптимальніші та найкоротші терміни.

Ми продаємо вторинну гранулу для виробників полімерної продукції.

Як виробляти вторинну гранулу ПВТ

Ще наприкінці 90-х почали докладати всіляких зусиль щодо переробки пластикових відходів, і вже це сьогодні дуже популярне виробництво. Тепер це найуніверсіадніший і досить нескладний спосіб виробляти різні пластмасові вироби.

Вторинна полімерна гранула ПВТ виходить шляхом рециклінгу, а якщо простіше сказати, то шляхом переробки відходів із пластику, а саме плівок. По суті полімерні відходи, що були у вживанні, ні скільки не поступаються за фізико-хімічними властивостями, первинної полімерної сировини. Перед процесом грануляції, матеріал проходить через ручне сортування, подальшу агломерацію, відмивання спеціальним сильнодіючим засобом від сторонніх матеріалів і в результаті – подрібнення. Сама гранула є невеликим відрізком стренги довжиною 1-2 мм, різних форм і габаритів, а також і відтінку, від світлого-тілесного до темно-бежевого.

Характеристики та властивості вторинних гранул

Найпопулярніші характеристики є нижчеперелічені якості:

  • Здатність не пропускати вологу
  • Стійкість до сильних морозів
  • Низька щільність
  • Хороша амортизація, коли структура сировини, змінюється через дії температур
  • Стійкість до впливу хімічних речовин
  • Ударопрочність

Покрокова технологія виробництва вторинної гранули

Компанія ТОВ Укрвторснаб вже протягом практично 10 років використовує технологію з екстрадованої та виробництва вторинної полімерної гранули, яка дозволяє забезпечувати якісною сировиною від 20-35 виробників на місяць з різною потребою. Наша мета та завдання – надавати продукт за властивостями наближеним до властивостей первинної сировини.

Важливою перевагою в технології є сучасний підхід обладнання високої якості, яке потім дозволяє виробникам економити від 30 до 40% коштів.

Також працюють кваліфіковані фахівці зі стажем протягом усього існування компанії.

Звертайтеся за гранулою ПВД вторинною митою за тел.: +38 067 552 36 36