Гранула стрейч. Вигоди та переваги.

Гранула стрейч

Застосовується як чиста сировина або як допоміжна добавка, для виробництва основної продукції (наприклад, будівельних матеріалів), оскільки володіє необхідними фізико-механічними властивостями.

Сортність гранули стрейч

Виробникові важливо підібрати сировину з оптимальними характеристиками за адекватною ціною для скорочення витрат, тому ТОВ Укрвторснаб виробляє гранули стрейчу 4-х сортів:

 1 сорт                                Гранула стрейча 1 сорту, практично прозорого кольору, як і первинна гранула стрейчу. Для виробництва сировини використовується чистий поліетилен. Показник ПТР – від 4х. Запах відсутній.

У промисловості застосовується як добавка для виробництва пакувальних плівок від 25 мкр: прозорих багатошарових бар’єрних плівок, ламінованих плівок, що розтягуються, технічних плівок, стрейч-худ і змішаних плівок.< /span>

2 сорт                                     Гранула стрейча 2 сорт, зазвичай бувають світло-сірого кольору. Проходять інтенсивне очищення із застосуванням сіток фільтрації не менше ніж 0,02 мм. Матеріал без додаткових домішок скотчу або паперових етикеток.

Підходить для виготовлення багатошарових плівок (найчастіше з 2-3х шарів) або входить до складу суміші для виробництва технічних композитів.

 3 сорт                   Гранула стрейч 3 сорт , зустрічається світло-коричневого кольору. Липні властивості матеріалу повністю зберігаються. Показники ПТР = 4.

Не підходить для виробництва тонких плівок і найчастіше використовується у виробництві ливарних та полімерпіщаних виробів.

 4 сорт                                                       Стрейч немитий кольоровий  буваєsrteth темно-сірого або темно-коричневого кольору, зустрічаються темні вкраплення. Цей сорт сировини виробляється з бракованого стрейчу; матеріалів, які не можна очистити від забруднень; чорної стрейч плівки.

Застосування гранули стрейч

Застосовується для виробництва невідповідальної продукції побутового та будівельного призначення: міжтрубних підкладок та підкладок, фітингів для труб, закладних у залізобетонних виробах та ін. Дешевизна даного сорту гранул дозволяє економити на закупівлі сировини.

Таким чином, залежно від потреб виробництва, Ви може підібрати сировину необхідної щільності, кольору, чистоти, показника ПТР і т.д.

Замовити гранулу стрейчу вторинну можна звернувшись до компанії ТОВ Укрвторснаб.