Екструдери для стрейч-плівок

Екструдери для стрейч-плівок

Стрейч-плівка – сучасний пакувальний матеріал, якому складно знайти більш функціональну заміну. Вона екологічна, має низьку собівартість, затребувана у побуті та на виробництві, має тривалий термін зберігання, проста у технологічному плані для масового виготовлення.

granula-vtorichnaya

Виробництво якісної плівки впирається у дві складові:

  • Обладнання – екструдер.
  • Сировина. Використовується вторинна гранула стрейч Україна.

Виготовити плівку стрейч можна за допомогою видувного екструдера або плоскощілинного. Технологічний процес виробництва проходить у декілька основних етапів:

  • завантаження в бункер гранульованої сировини;
  • нагрівання та плавлення поліетилену;
  • формування плівки через головку верстата.

Але характеристики готової плівки багато в чому залежать не від обладнання, а від використаної сировини. Якщо Ви хочете купити гранулу стрейч для свого виробництва, то зверніть увагу на такі характеристики грануляту:

Прозорість. Для виробництва багатошарових, змішаних і плівок стрейч-худ походить стрейч вторинний першого сорту. Він має натуральний колір. Для виготовлення технічної та будівельної плівок можна купити стрейч другого сорту. Колір цієї гранули більш каламутий, але при цьому повністю задовольняє вимоги до прозорості готової продукції.

  • Відсутність запаху. Відсутність запаху пластмаси говорить про те, що первинна сировина пройшла всі необхідні етапи сортування та очищення, а виробник працює на сучасному високотехнологічному обладнанні.
  • Якісні показники сировини. Залежно від типу продукції, що виготовляється, гранула стрейчу може використовуватися як основна сировина, так і входить до складу полімерного сплаву. Для того, щоб придбати сировину підходящу для вашого виробництва, зверніть увагу на вказані характеристики стрейч-гранули на нашому сайт. Опис для кожного сорту. Важливими виробничими показниками є: колір, зольність, щільність, показник плинності розплаву, ступінь очищення, сітка фільтрації, що використовується.

Для випуску плівки на плоскощілинному екструдері Вам знадобиться кілька видів поліетилену, щоб отримати плівку з необхідними характеристиками (наприклад, показниками міцності та розтягування). Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією – вони підкажуть яка гранула підійде для Вашого виробництва.